Promaks, yatırımlarını sahaya indiriyor

 

Akıllı müşteri takip sistemi ile santralde bekleme devrini sona erdiren Promaks Yazılım, sahip olduğu bilgi ve birikimini yaymak üzere bayi ağı yapılanması başlattı.

 İlk olarak Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’daki Yetkili Eğitim Merkezlerini devreye sokacak olan kurum, daha sonra bu merkezleri yurt geneline yayacak.

1984 yılından beri Yazılım sektöründe faaliyet gösteren Promaks, 2013 yılında Türkiye pazarı için yeni bir yapılanmaya gidiyor.

Promak Yazılım, bir süre önce geliştirdiği sistemle santralde bekleme devrini sona erdirmişti. İlgili çağrı merkezini arar aramaz kişiyi tanıyan sistem, hangi birimi arayacağını bilmese bile, tüketiciyi ilgili kişiye en hızlı şekilde ulaştırdığını açıklamıştı. Daha önce santralde 9-10 dakika bekleyen tüketici için bu süreyi 15-35 saniyeye indiren Promaks, yazılıma yaptığı yatırımdan sonra yatırımlarını sahaya indirdi.

Şili` den Amerika`ya, Rusya` dan Hollanda`ya, Romanya` dan Nijerya`ya dünya`da 5 kıtada 38 ülkede çözümleri kullanılan Promaks Yazılım Destek Müdürü Erdem Aksöz, bu yıl sahip olunan bilgi ve birikimi tüm Türkiye’ye yaymak amacıyla bayi ağı yapılanmasına karar verdiklerini açıkladı.

Yetkili Eğitim Merkezi kavramını devreye alıyor
2011 yılında, özellikle destek hizmetleri kalitesini arttırabilmek ve ölçümleyebilmek için Kalite Yönetimi departmanını kurduklarını söyleyen Aksöz, aldıkları geri dönüşler ve olumlu bilgiler ışığında güncellenen Santral ve Case Management sistemleri ile dünya standartlarını yakaladıklarını belirtti. 2013 yılı hedeflerinde, Türkiye pazarında dünyada elde ettikleri tecrübe ve başarıyı çok daha fazla noktaya taşımak istediklerini kaydeden Aköz, bu kapsamda özellikle bayi ağlarını yapılandırmalarının en üst sıralarda yer aldığını ifade etti.

Tüm ülke genelinde yeni bayileri kendi dinamik kadrosuna katarak yola devam etmek istediklerini dile getiren Erdem Aköz, bu kapsamda ilk olarak Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya`ya giderek özellikle bu noktalarda Yetkili Eğitim Merkezi kavramını devreye alıp müşterilerine biraz daha yaklaşmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

 

 

http://www.btnet.com.tr/80864-promaks-yazilim-yetkili-egitim-merkezlerini-turkiyede-de-acacak.html

 

http://www.iha.com.tr/promaks-sahaya-iniyor-269568-haber