Hizmetler / Kalite Yönetimi

Kalite Yönetimi 

İşinizi daha iyi yapmak, müşterinize daha iyi hizmet etmek, mükemmel bir işletme olmak için bizim çözümlerimizi seçtiğinizi biliyoruz. Bunu sağlamak için bizim de kendimiz için belirlediğimiz tek bir hedef var:

Sizin bizden memnun olmanız!

İşte bu yüzden "Kalite Yönetimi" Departmanı hiç durmadan bu amaç için çalışıyor.

 

Bu amaç için farklı denetim ve kalite ölçüm uygulamalarımız var;

 

. Kurulum Ölçümleme / Denetimi,

. Eğitim Denetimi, . Verimlilik Ölçümleme,

. İlgi Araması,

. İlgi Ziyareti,

. Çağrı Anketi,

. Çağrı ses kayıtları dinleme ve analizi,

. Nöbet telefonu denetimleri,

. Çağrı merkezine ulaşma istatistikleri ve denetlemeleri,

. Çağrıya cevap istatistikleri ve denetimleri,

. Günlük açık çağrı ve rapor denetlemeleri.

 

Bütün bu uygulamalarla bizim size, dolayısıyla sizin de müşterilerinize verdiğiniz hizmetin kalitesini ölçmek, müşterilerinizin memnuniyetini arttırmak, var olduğunuz pazardan daha fazla pay almanız için gerekli olduğuna inandığımız yenilik ve değişiklikleri yapmak konusunda bildiklerimizi sizinle paylaşıyoruz.

 

Kalite Yönetimi, sadece kendi ölçüm ve denetlemeleri ile sınırlı değil aynı zamanda sizlerin Promaks içindeki sesiniz! 

Her konuyu sizlerin bakış açısıyla değerlendiriyoruz. Sizlerden aldığımız fikir ve önerileri servis ve hizmet  operasyonumuzu daha da mükemmel hale getirmek, ürünlerimize yeni fonksiyonlar eklemek için kullanmaya devam edeceğiz. 

Sizlerden aldığımız olumlu görüşlerin bizler için son derece önemli bir motivasyon kaynağı olduğunu da bilmenizi isteriz.

 Aramalarımıza ve ziyaretlerimize hiç durmadan devam ediyoruz. Biz size gelmeden önce, siz bizimle buluşmak isterseniz memnuniyetle talebinizi randevuya çevirmeye hazırız.

 Sahip olduğunuz ürünün yeterli performansta kullanılmadığını düşünüyorsanız, Uygulamalar ve analiz raporları konusunda sorularınız varsa, Beklentilerinizin tam karşılanmadığını düşünüyorsanız, Kısacası, istek ve şikayetlerinizi, yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmak için  Çağrı Merkezi  telefonumuzdan

0212 224 95 26 veya ky@promaks.com.tr  e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.