PetrOmat HO

 

Merkezi istasyon Yönetimi ile istasyonları yönetebilir, Stok, Cari, Hesap Planı, Tahsilat Kodları gibi Temel tanımları tek bir noktadan yapabilir ve istasyonların Alış, Satış ve Mevcut Stok durumlarını Konsolide olarak raporlayabilirsiniz.

Geliştirdiğimiz Replikasyon sistemi ile istasytonlarda ki satışlar durmaksızın (İnternet Kesintisi, Merkezi sistem Server Problemi vb sebeplerden etkilenmeden) devam edebilir ve bilgiler yine merkezin belirlediği zaman aralıkları ile İstasyon ve Merkez arasında çift yönlü olarak taşır. Bu yapı sayesinde merkez, istasyon ve istasyonlar arasında ki bilgi alış verişleri kullanıcıların denetimine gerek olmaksızın otomatik olarak sistem üzerinden hareket edebilmektedir.

Replikasyon ile istasyonların yönetimleri, Kullanıcı yetkilerinden, fiyat seçimine, indirim haklarından, limit tanımlarına kadar merkezin kontrolüne geçer. Artık manuel uygulamalar ile kayıt aktarımları son bulmuş bunun yerine sistematik olarak çalışmakta olan Replikasyonlu veri akışı devreye girmiştir. Stok Kartları, Fiyatlar, Sevk İrsaliyeleri, Sayım bilgileri, Kampanya tanımları, tahsilat çeşitleri, Satış Bilgileri, Muhasebe kayıtları gibi tüm hareketler bu yapıda çift taraflı olarak taşınmaktadır. Log yapısı ile aşamaları izleyebilir ve gerektiğinde müdahale edebilirsiniz