Bulut Tabanlı Perakende Çözümleri

Satışları ve üretkenliği artırmak için dijital kanalları kullanın.

Invenco by GVR’ın entegre perakende yakıt çözümleri ailesi, tüccarların işletmelerini verimli bir şekilde yönetmelerine ve ödeme ötesinde kişiselleştirilmiş, anlamlı müşteri deneyimleri sunarak gelir elde etmelerine olanak tanır.

Satışları ve üretkenliği artırmak için dijital kanalları kullanın

Veri analitiği panolarından içgörüler elde edin.

Süreçleri ve iş akışlarını otomatikleştirin

Kişiselleştirilmiş pazarlama ile sadakati artırın

Geniş bir kullanıcı temas noktasını destekleyin

Tüm sadakat kartlarını ve ödeme türlerini kabul edin

Tek bir platformda çeşitli temas noktalarını destekleyin

Hem çalışanlar hem de müşteriler eşit derecede önemli kullanıcılardır. Onların kullanıcı deneyiminin son derece sezgisel olmasını sağlamak işletmeniz için önemlidir. Passport X perakende yakıt platformu ile tüm temas noktaları ve cihazlarda kullanım kolaylığını sağlayabilirsiniz.

Passport POS

Tüm satış türlerini yöneten, kullanımı kolay çevrimiçi/çevrimdışı POS sistemi ve her türlü modern donanım üzerinde çalışan bir sistemdir.

Passport Xpress (mPOS)

İstasyon görevlileri için sonraki nesil mobil Satış Noktası (mPOS) olan Passport Xpress, istasyonun ön alanını ve perakende ürün yönetimini son derece esnek bir şekilde işletmenize olanak tanır.

Passport Self-Checkout

Sürtünmesiz bir alışveriş deneyimi sunarken daha yüksek gelirler elde etmeyi sağlayan bir çözüm. Güvenli mağaza içi, yakıt ve restoran ödemelerini garanti eder.

Passport Genel Merkez

Akaryakıt istasyonlarını tek bir merkezden yönetmenizi sağlayan çözüm. Akaryakıt istasyonlarının satış, müşteri, tedarikçi yönetimini uzaktan yaparak rakiplerinizden bir adım önde olun.

İş verimliliği mantığı ve yönetimini geliştirin

Akaryakıt istasyonları ve mağaza ağınızda gelirleri artırmak için en basit yol, süreçleri etkili bir şekilde çalıştırarak otomasyonu sağlamak ve verilerinizi kullanmaktır. Passport X, uzaktan pompa yetkilendirmesini kolayca uygulamanıza, envanter yönetimini otomatik hale getirmenize, ağınızı etkili bir şekilde yönetmenize ve kritik verilerinizi anlamlandırmanıza olanak tanır.

Passport X Engine

Merkezi site iş mantığı yönetimi sağlar ve istikrar, modülerlik ve özelleştirilebilirlik sunar. Lokal olarak site içinde veya buluta da esnek bir şekilde dağıtılabilir.

Passport X Analytics

İşletme verilerini izleyen ve iş görüşlerini vurgulamak, eğilimleri tanımlamak ve fırsatları keşfetmek için etkili gösterge panoları oluşturan esnek bir öz hizmet aracı.

Passport X HOS/BOS

Tüm türlerdeki perakende akaryakıt ağı, belirli istasyonlar veya mağazalar için merkezi yönetim için çok kiracılı bulut hizmeti.

Sorunsuz bir müşteri deneyimi

Müşteriler, cihaz veya iletişim kanalı ne olursa olsun sorunsuz bir deneyim beklerler. Passport X akaryakıt perakende bulut tabanlı platformu ile çoklu kanallarda birleşik ve kişiselleştirilmiş bir müşteri deneyimi oluşturabilirsiniz. Her aşamada orada olduğunuzdan emin olun

Uygulama

Market

Hızlı Ödeme

Ürün Teslimi

Mutlu Müşteri

Sadık Müşteri

DİJİTAL YOLCULUĞUMUZA KATILIN

İş ihtiyaçlarınız hakkında birkaç detayı basitçe doldurun, böylece ekibimizden bir uzmanla herhangi bir taahhüt olmaksızın ücretsiz olarak danışmanlık ve teklif alın