Promaks Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kullanım Şartnamesi ve Hukuki Bilgileri

 • İçeriğin telif hakları ve kullanımı
 • Uygulanabilecek diğer şart ve bildirimler
 • Diğer fikri ve sınai haklar
 • Feragat
 • Promaks Yazılım’a bilgi sunma
 • Yargılama yetkisi ve şube detayları

Bu internet sitesini kullanmadan önce kullanım şartnamesini dikkatlice okuyun. İnternet sitesine ve sitenin materyallerine erişiminiz ve kullanımınız sizin bu şartları tümüyle kabulünüze ve uymanıza bağlıdır. Eğer bu şartları kabul etmezseniz, internet sitesini derhal terk etmeniz ve internet sitesinden elde ettiğiniz materyallerden ileride
alacağınız her türlü faydayı kesmeniz gerekmektedir.

İçeriğin telif hakları ve kullanımı

Bu internet sitesindeki materyallerin telif hakları ve diğer hakları Promaks Yazılım’a aittir.

Bu sitede size sağlanan materyalleri sadece kendi içinizde bilgi edinmek amacıyla görmek, indirmek ve çoğaltmak hakkına şu şartlara uyarak sahip olabilirsiniz.

 • Materyallerin orijinal hallerindeki bütün bildirimlerin ücretini ödemek
 • Görüntülerle ilgili olarak, sadece yazının etrafındaki görüntüleri kullanmak,
 • Aşağıdaki telif uyarısını içererek: © Promaks Yazılım San. ve Tic. Ş. tüm hakları saklıdır.

Promaks Yazılım’ın yazılı izni olmadığı sürece bu internet sitesindeki materyaller başka bir yayın veya ticari amaç için kullanılamaz. Bu internet sitesindeki herhangi bir bölüm çerçeve veya parça olarak veya başka bir yolla başka bir internet sitesinin bölümü yapılamaz. Bu internet sitesi ve içeriği herhangi türden bir veri tabanı oluşturmak veya aynısının (tamamının veya bir bölümünün) siz veya 3. kişiler tarafından ulaşılabilmesi, internet sitesi veya içeriğinin tamamının veya bir bölümünün dağıtılması için veri tabanının depo edilmesi amacıyla kullanılamaz.

Uygulanabilecek diğer şart ve bildirimler

İlave şartlar ve koşullar yapılan ticari işlemlere veya Promaks Yazılım tarafından bu internet sitesi üzerinde yürütülen promosyonlara da uygulanacaktır. İlave şartlar bu internet sitesi tarafından teklif edilen bütün duyuru panolarına, sanal konuşma mekanlarına ve/veya diğer mesaj ve iletişim olanaklarına da hâkim olacaktır. Bu hukuki bilgi sayfasının içerdiği hiçbir şey Promaks Yazılım ve sizin aranızda şu anda hüküm ifade eden herhangi bir sözleşmeyi düzeltmek veya düzeltmeye niyet etmek amaçlı değildir.

Ödeme ile ilgili yükümlülükler

 1. Kullanıcı işbu Sözleşme kapsamındaki Site’de veya Platform’da belirtilen tüm ücretleri belirtilen ödeme koşulları ve araçları ile tam ve eksiksiz olarak ödemelidir. Site’de veya Platform’da aksine belirtilen durumların haricinde (i) ücretler, mevcut kullanım oranlarına değil, alınan hizmetlere dayalıdırlar, (ii) ödeme yükümlülükleri iptal edilemez ve satın alma/kiralama dönemi boyunca Sözleşme fesih de dahil olmak üzere üyeliğin herhangi bir nedenle sona ermesi halinde ödenen ücretler geri alınamaz. Yenilenecek dönemlerde sitede ilan edilen güncel fiyatlar geçerli olacaktır.
 2. Ücretler, ödeme koşulları, ücretlerin yürürlük tarihleri Site’de veya Platform’un ilgili bölümlerinde ilan edilecektir. Şirket tarafından düzenlenecek faturalardaki ilgili ücretlere ilişkin vergi ve harçların ödenmesinden de Kullanıcı sorumludur.
 3. Kullanıcı eksiksiz ve doğru faturalandırma ve iletişim bilgileri temin etmekle ve söz konusu bilgilerdeki herhangi bir değişikliği bildirmekle yükümlüdür. Şirket, ödemeye ilişkin işlemler veya banka entegrasyonu ve ilgili güncellemeleri gerçekleştirmek için kredi kartı ve ödeme bilgilerini saklanması için Asecco’ya iletecektir.
 4. Şirket işbu Sözleşme veya herhangi bir başka sözleşme kapsamında hizmetleri için belirtilen ücretleri zamanında tahsil edemez ise diğer hakları saklı kalmak üzere, ilgili tutarlar eksiksiz bir şekilde ödenene kadar sağlanan hizmetleri durdurur, Platform’a erişimi askıya alabilir.
 5. Promaks Yazılım teknik nedenlerden kaynaklanan fiyat, ürün ve her türlü güncelleme hatalarından sorumlu olmayıp, dilediği zaman Platformda yer alan ve ilan edilen fiyatları, ürün bilgilerini, ürün içeriklerini güncelleyebilir, değiştirebilir veya ilanı tamamen yayından kaldırabilir.

Diğer fikri ve sınai haklar

Bu internet sitesindeki materyallerde tarif edilen ürün, işlem veya teknoloji Promaks Yazılım tarafından saklı tutulan başka fikri hakların konusu olabilir ve bunların altında lisanslı değildir. Promaks Yazılım, Promaks Yazılım logosu ve bunlarla sınırlı olmamak üzere bu sitede bulunan diğer markaların ticari markaları mümkün oldukça belirtilmiştir ve Promaks Yazılım onların haklarını tanımaktadır.

 

Feragat

BU iNTERNET SİTESİNİN İÇERDİĞİ BİLGİ SİZE ‘OLDUĞU GİBİ’, SADECE SİZİN DAHİLİ BİLGİ EDİNME AMAÇLARINIZ İÇİN, ÖRTÜLÜ KALİTE GARANTİSİ VEYA PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL OLMAMASI DURUMU DA DAHİL OLMAK ÜZERE HERHANGİ BİR TEMSİL VEYA KESİNLİK YETKİSİ VEYA BİLGİ BÜTÜNLÜĞÜ VEYA HERHANGİ BAŞKA BİR YETKİ OLMAKSIZIN SAĞLANMIŞTIR. HİÇBİR OLAYDA MİKRO YAZILIMEVİ TARAFLARA KARŞI BU SİTENİN KULLANIMINDAN VEYA BİLGİLERİN GÜVENİLİRLİĞİ VEYA SİTE ÜZERİNDEN ULAŞILAN MATERYALLER VEYA KÂR MAHRUMİYETİ, BELLİ BİR RİZİKONUN DOĞMASINDAN DOLAYI İŞİN ENGELLENMESİ VEYA KESİNTİYE UĞRAMASI, VERİ KAYBINDAN KAYNAKLANAN ZARARLARI DA İÇERMEK VE FAKAT BUNLARLA SINIRLI OLMAMAKLA BİRLİKTE, PROMAKS  YAZILIMEVİ BU ZARARLARIN MEYDANA GELMESİ OLASILIĞINDAN HUKUKİ OLARAK İZİN VERİLEN DERECEDE ÖZELLİKLE HABERDAR EDİLSE DE İNTERNET SİTESİNİN HİPERLİNK EDİLMESİNDEN DOĞAN DİREKT, DİREKT OLMAYAN, TESADÜFİ, KULLANIMIN DOĞAL VE ZORUNLU SONUCU OLMAYAN VEYA DOLAYLI ZARARDAN ÖTÜRÜ SORUMLU OLMAYACAKTIR. BAZI YARGILAMA ALANLARI ÖRTÜLÜ GARANTİLERİN VE YETKİLERİN DIŞARDA BIRAKILMASINA İZİN VERMEMEKTEDİR, O YÜZDEN YUKARIDA BELİRTİLEN MAHRUMİYETLER SİZE UYGULANMAYABİLİR.

Bu internet sitesindeki materyaller, teknik kusurlar veya baskı hatalarından kaynaklanan yanlışlar içerebilir ve bu durumda bilgi değişecek, güncellenecek ve uyarı yapılmadan silinecektir. Promaks Yazılım bu materyalde tarif edilen ürünlerde ve/veya programlarda her zaman düzeltme ve değişiklik yapabilir. Promaks Yazılım bu internet sitesinin devamlı ve hatasız işleyeceğini veya noksanların düzeltileceğini garanti etmemektedir. Promaks Yazılım bu internet sitesinin sizin bilgisayar ekipmanınızla uyumlu olduğunu veya internet sitesinin veya sunucunun virüslerden veya hatalardan, worm ya da truva at’ından arınmış olduğunu garanti etmez. Promaks Yazılım bu tür tahrip edici özelliklerden doğacak sonuçlardan zarar görmenizden sorumlu olmayacaktır.

Bütün bunlara ek olarak, Promaks Yazılım bu internet sitesi üzerinden ulaşmayı seçeceğiniz başka bir internet sitesiyle ilgili garanti veya yetki vermemektedir. Promaks Yazılım tarafından bu tarz internet sitelerine ulaşım sağlayan linkler sadece sizin rahatlığınız içindir ve Promaks Yazılım’ın bu internet sitelerini veya içeriklerini onayladığını ima ettiği farz edilmemelidir.

Taraflar’dan birinin Sözleşme ile kendisine verilen herhangi bir hakkı kullanmaması ya da icra etmemesi, söz konusu haktan feragat ettiği anlamına gelmeyecek veya söz konusu hakkın daha sonra kullanılmasını ya da icra edilmesini engellemeyecektir.

 

Promaks Yazılım’a bilgi sunma ve Kişisel Verilerin Korunması

Genel bilgilendirme için lütfen gizlilik politikası bölümümüze bakınız. Promaks Yazılım ile aranızda bu tarz bilgileri paylaşmak ile ilgili başka yazılı sözleşmeniz olmadıkça, Promaks Yazılım bu internet sitesi aracılığıyla sizden gizli veya müseccel bilgi almak istememektedir. Promaks Yazılım’ın internet sitesinden edindiği ve gizlilik politikası kısmında belirtilen sizin kişisel tanınabilirliğinizle ilgili bilgiler dışındakiler ‘GİZLİ OLMAYAN BİLGİ’ farz edilecektir. PROMAKS YAZILIMEVİ’NE BU İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN VEYA BAŞKA BİR ELEKTRONİK YOLLA YAZILI BİR SÖZLEŞME OLMADAN VE SİZİN TEKLİFİNİZE BAĞLI OLARAK BİLGİ GÖNDERMENİZ HALİNDE, MİKRO YAZILIMEVİ’NİN O BİLGİLERİ, SİZE KARŞI HERHANGİ BİR YÜKÜMLÜLÜĞÜ OLMADAN KULLANABİLECEĞİNİ ANLAMIŞ VE KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ. Eğer Promaks Yazılım’a nasıl fikir teklif edileceği konusunda bilgi edinmek isterseniz, lütfen sitedeki ‘iletişim’ bölümüne tıklayın ve iletişim formunu doldurun.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel veri olarak tanımlanabilecek Üye’ye veya ziyaretçiye ait kimlik, iletişim, adres, eğitim, çalışılan yer, askerlik durumu, medeni hal, ehliyet ziyaretçi işlem ve işlem güvenliği bilgileri; iş başvurusunu değerlendirmek, başvuruya ilişkin ilişkin olumlu ve/veya olumsuz dönüş sağlamak,  sipariş almak, Ürün/Hizmet’i sunmak, tanıtmak, sistemsel sorunların çözümü, ödeme işlemlerini gerçekleştirmek, -önceden onay verilmesi halinde- Ürün/Hizmet hakkında pazarlama faaliyetlerinde kullanılmak, Üye’lere ait bilgilerin güncellenmesinde ve üyeliklerin yönetimi ve sürdürülmesi ile Üye ile Promaks Yazılım arasında kurulan Sözleşme ve sair sözleşmelerin ifası amacıyla ve üçüncü kişilerin teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerinin Promaks Yazılım tarafından sağlanabilmesi için yukarıda sayılan verileri Promaks Yazılım ve/veya Promaks Yazılım iştirakleri tarafından işlenebilir.

Üye’ye, yürürlükteki mevzuata uygun şekilde, her türlü Ürün/Hizmet’e ilişkin tanıtım, reklam, iletişim, promosyon, satış ve pazarlama amacıyla Üye’nin/Ziyaretçi’nin ticari elektronik izni olması halinde, Promaks Yazılım tarafından SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, otomatik arama, bilgisayar, telefon, elektronik posta, faks, diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletişimler yapılabilir.

Üye veya ziyaretçiler tarafından Platform’a girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, Promaks Yazılım tarafındaki kendi sistem altyapısında, bilgi ve işlemin mahiyetine göre günümüz teknik imkanları ölçüsünde alınmıştır. Bununla beraber, söz konusu bilgiler Üye’ye veya Ziyaretçi’ye ait cihazlardan girildiğinden Üye/Ziyaretçi tarafından korunmaları ve ilgisiz kişilerce erişilememesi için, virüs ve benzeri zararlı uygulamalara ilişkin olanlar dahil, gerekli tedbirlerin alınması sorumluluğu Üye/Ziyaretçi’ye aittir.

Üye/Ziyaretçi, Sözleşme kapsamında sağladığı verilerin doğru ve güncel olduğunu ve bilgilerin değişmesi halinde Platform üzerinde gerekli güncellemeleri yapacağını taahhüt eder.

Platform’a ait her türlü bilgi ve içerik ile bunların düzenlenmesi, revizyonu ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda; Promaks Yazılım’ın anlaşmasına göre diğer üçüncü şahıslara ait olanlar hariç; tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Promaks Yazılım’a aittir.

SÖZLEŞME DEĞİŞİKLİKLERİ

Promaks Yazılım, tamamen kendi takdirine bağlı olmak üzere, işbu Sözleşme’yi ve Platform’da yer alan her türlü hüküm ve şartı uygun göreceği herhangi bir zamanda, yürürlükteki mevzuat hükümlerine aykırı olmamak kaydıyla Platform’da ilan ederek tek taraflı olarak değiştirebilir.
Sözleşme’nin değişen hükümleri, Platform’da ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanacak, geri kalan hükümler aynen yürürlükte kalarak hüküm ve sonuçlarını doğurmaya devam edecektir

Yargılama yetkisi ve şirket detayları

Bu sitenin kullanımı ve siteye ulaşım Türkiye Cumhuriyeti Hukuku tarafından yorumlanacak ve hüküm verilecektir. Promaks Yazılım ve Kullanıcı Türkiye Cumhuriyeti Mahkemelerinin yetkisine uyacaktır.

MÜCBİR SEBEP

Ayaklanma, ambargo, devlet müdahalesi, isyan, işgal, savaş, seferberlik, grev, lokavt, iş eylemleri veya boykotlar dahil olmak üzere işçi-işveren anlaşmazlıkları, siber saldırı, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, sisteme ilişkin iyileştirme veya yenileştirme çalışmaları ve bu sebeple meydana gelebilecek arızalar, elektrik kesintisi, yangın, patlama, fırtına, sel, deprem, göç, salgın veya diğer bir doğal felaket veya Promaks Yazılım’ın kontrolü dışında gerçekleşen, kusurundan kaynaklanmayan ve makul olarak öngörülemeyecek diğer olaylar (“Mücbir Sebep”) Promaks Yazılım’ın işbu Sözleşme’den doğan yükümlülüklerini ifa etmesini engeller veya geciktirirse, Promaks Yazılım ifası Mücbir Sebep sonucunda engellenen veya geciken yükümlülüklerinden dolayı sorumlu tutulamaz ve bu durum işbu Sözleşme’nin bir ihlali olarak kabul edilemez.

Delil sözleşmesi; 

Üye, işbu Sözleşme’den doğabilecek ihtilaflarda Promaks Yazılım’ın resmi defter ve ticari kayıtları ile Promaks Yazılım’ın veri tabanında, sunucularında tutulan e-arşiv kayıtlarının, elektronik bilgilerin ve bilgisayar kayıtlarının, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nun 193. maddesi anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul eder.

Bildirim;

 Promaks Yazılım, Üye ile Üye’nin kayıt olurken bildirmiş olduğu elektronik posta adresi vasıtasıyla veya telefon numarasına arama yapmak ve SMS göndermek suretiyle iletişim kuracaktır. Üye, telefon numarasını güncel tutmakla yükümlüdür.

Üyelik Sözleşmesi’nin Devri; 

Üye, Promaks Yazılım’ın önceden yazılı onayını almaksızın işbu Sözleşme’deki haklarını veya yükümlülüklerini tümüyle veya kısmen temlik edemeyecektir.

Şirket detayları

Promaks Yazılım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

İstanbul Merkez

Adres

Ticari Unvan: PROMAKS YAZILIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ – MERKEZ MAHALLESİ, ERSEVEN SOKAK, NO:8 34406, KAĞITHANE, İSTANBUL, TÜRKİYE

Telefon

+90 (212) 224 95 26
+90 (850) 600 08 75(Çağrı Merkezi)

Faks

+90 (212) XXXX

E-Posta

info@gilbarco.com.tr
sales@gilbarco.com.tr

DİJİTAL YOLCULUĞUMUZA KATILIN

İş ihtiyaçlarınız hakkında birkaç detayı basitçe doldurun, böylece ekibimizden bir uzmanla herhangi bir taahhüt olmaksızın ücretsiz olarak danışmanlık ve teklif alın