Akaryakıt piyasasını güçlendiriyoruz.

Akaryakıt piyasasını güçlendiriyoruz.

Neden Biz

Gelecekte de var olabilmenizi sağlayacak çözümler geliştirmek bizim işimiz.

Basitçe söylemek gerekirse, akaryakıt perakendecilerini güçlendiriyoruz, dijital dönüşüm yolculuğundaki her aşamada güvenilir bir iş ortağı olarak akaryakıt perakendecilerinin yeni teknolojileri benimsemelerine ve uygulamalarına yardımcı oluyoruz.

İşi anlıyor, teknolojiyi biliyor ve ekonomik ve stratejik hedeflerinizi her zaman öncelikli tutuyoruz. Eski teknolojiye harcanan her dakika, işinizi ileri taşıma ve gelişme fırsatını kaçırmaktır. Şirketiniz veya müşterileriniz söz konusu olduğunda risk almayın. Size yardımcı olalım.

DİNAMİK BİR PLATFORM

Bizim için esneklik anahtardır. Bu, iş etkileşimlerinizi etkili bir şekilde yönetebilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz yazılımları tek bir platformda sunmamız anlamına gelir.

Dünya standartlarındaki Ar-Ge, ürün tasarımı ve mühendislik ekiplerimiz en ileri teknolojileri entegre eden sonraki nesil dijital ödeme ve yönetim çözümleri üzerinde yenilikler yapmaktadır.

GÜVENİLEN PİYASA DENEYİMİ

Tüm perakende ve akaryakıt iş akışlarını anlıyor ve çözümlerimizi iş karlılığınızı korurken müşterilerinize en iyi hizmeti sunmanıza yardımcı olmak için adapte ediyoruz.

Akaryakıt perakendesi sektörü hızla değişiyor ve müşteriler hızlı, sezgisel, kullanımı kolay sistemler talep ediyor.

İhtiyacınız olanı anlayan ve size özelleştirilmiş bir çözüm sunma yeteneği ve deneyime sahip bir ortağa ihtiyacınız var.

7/24 tüm iş süreçlerinde yanınızdayız.

İŞİNİZİ BÜYÜTMENİZDE
YARDIMCI OLUYORUZ

Perakende, akaryakıt ve filo için uçtan uca çözümler sunuyoruz, işletmelere tüm operasyonları etkili bir şekilde yönetebilmeleri ve gelirlerini artırabilmeleri için birleşik bir ekosistem sağlıyoruz.

İşinizi etkili bir şekilde dijital olarak dönüştürmek için farklı platformlar ile güvenli entegrasyon.

İş büyümenizi desteklemek için yeni nesil dijital çözümler

İş stratejinizi desteklemek için anlamlı içgörüler elde etmek için verimli veri analizi araçları.

Müşteri sadakatini artırmak ve geliri artırmak için sadakat ve kampanya yönetim araçları

GÜVENİLİR BİR ORTAK

30 yılı aşkın süredir güvenilen ürün teslimatı, hizmet, destek ve en iyi uygulamalarla, Promaks 60 ülkede 40.000’den fazla benzin istasyonu ve 7,5 milyon araçla geniş bir müşteri tabanına güç vermeye devam ediyor

Geniş bir pazara hizmet veriyoruz

Akaryakıt Perakende

Tekstil Perakende

Promaks olarak bir Gilbarco Veeder Root değeriyle birlikte çözümlerimizi (tekliflerimizi) küresel bir ekosistem aracılığıyla genişletmeye devam ediyoruz.

DİJİTAL YOLCULUĞUMUZA KATILIN

İş ihtiyaçlarınız hakkında birkaç detayı basitçe doldurun, böylece ekibimizden bir uzmanla herhangi bir taahhüt olmaksızın ücretsiz olarak danışmanlık ve teklif alın